Reklamka.cz

ATHLETIX pomáhá vám a my jemu

zig_zag-1.jpg

Základy, na kterých můžete stavět

Pro společnost Athletix zajišťujeme grafické práce na úrovni tvorby logomanuálu, propagačních materiálů, návrhu polepů apod. Jedná se tedy o spolupráci, na jejíž základech může klient bezpečně stavět svůj business, jelikož grafické práce jsou v dnešní domě velmi důležitým aspektem podnikání. Kvalitní grafika, která vystihuje hlavní myšlenku podnikání = opora v rozšíření povědomí o produktu nebo službě směrem k veřejnosti a tedy i potenciálním zákazníkům.

Skvělá grafika, design a unikátní logo jsou dnes již neoddělitelnou součástí značek, které dbají na soulad a souhru nejen po čas „herního poločasu“.

zig_zag-2.jpg

Polepy aneb s vámi na cestách

Dominantním „áčkem“ jsme polepili také vozidla Athletix, která teď brouzdají silnice nejen u nás v České republice, ale také v rámci Evropy.

Unikátní polep na autě je super věc, protože se jedná o formu reklamy, která jde s vámi kdykoliv a kamkoliv. Pokud se tedy vydáváte na cesty na denní bázi, jedná se o ideální plochu v pohybu, kterou lze rozhodně využít!

zig_zag-3.jpg

Tiskoviny na míru

Pokud chcete převést svoje logo a svou značku tzv. „na papír“ – součástí naší práce je také zajištění kvalitního tisku a dodání nejrůznějších propagačních materiálů dle vašich představ (vizitky, firemní tiskoviny, propagační letáky či plakáty aj.).

Jsme detailisti a víme, že drobnosti umí velké věci. Víme, jak je důležité, když se firma, která nabízí službu/produkt, může opírat o detaily. Z toho důvodu se věnujeme také personifikaci na tiskovinách… V případě spolupráce s Athletix je pak výsledkem to, že každý sportovní klub dostane unikátní tištěný dokument se svým logem.

zig_zag-4.jpg

Textil na míru vašim požadavkům

Firemní textil je podstatnou součástí firemní identity, jejímž prostřednictvím o sobě dáte vědět kdykoliv a kdekoliv. Navíc – je to právě logem obrandovaný textil, který v sobě dokáže snoubit praktickou stránku věci i jedinečný design, který můžete vynosit jak v zaměstnání, tak například ve volném čase.

Na základě vašich požadavků se postaráme o vytvoření formálních i neformálních kousků do vašeho šatníku. U nás můžete vybírat z textilu na míru, katalogového textilu nebo sáhnout po unikátním produktu z dílny české firmy CityZen.

V rámci spolupráce s Athletix jsme vytvořili originální trička, polokošile, kraťasy a kšiltovky, které jsme ozdobili potiskem nebo výšivkou, a to tak, aby jednotlivé kousky byly snadno kombinovatelné a nadčasové.

reference-athletix-2
reference-athletix-1
reference-athletix-7
reference-athletix-8
reference-athletix
reference-athletix-4
reference-athletix-6
reference-athletix-5
reference-athletix-3

Pokud chcete, aby byla vaše firma vidět.

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň