KAŽDÁ KOŠILE MÁ SVŮJ PŘÍBĚH

zig_zag-1.jpg

ZAČÁTEK PŘÍBĚHU

Oslovují nás firmy s požadavkem na firemní textil pro svoje zaměstnance. Každý je ale jiný a konfekční košile jim nevyhovují buď velikostí, barevností nebo materiálem. Proto navrhujeme a šijeme košile na míru. Takové výzvy nás baví, vytvořit originální design a zrealizovat vše od návrhu až po výrobu.

Nejdůležitější je připravit návrhy s variantami řešení a různé designy, aby měl klient z čeho vybírat. Naladit firemní barvy, umístit správně logo a vše vyladit na jedničku.

zig_zag-2.jpg

VÝBĚR MATERIÁLŮ A DOPLŇKŮ

Takový proces trvá někdy řadu měsíců, než se klient ujistí, že je to to pravé, a že v tomto chce prezentovat firmu. Když se ukončí proces grafických návrhů, výběru látek, detailů na knoflíky a výšivky, jdeme téměř do finále. Přichází na řadu měření a vybírání střihů, aby košile perfektně seděla každému na míru.

zig_zag-3.jpg

KDYŽ SE DÍLO PODAŘÍ

Pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími materiály, aby se každý majitel košile cítil jako v bavlnce. Máme hotovo, změřeno, schváleno a jdeme do výroby. Těšíme se na výsledek a věříme, že splníme očekávání.

Výroba dokončena a poprvé vidíme jedinečný originál. Košile, která přesně padne svému majiteli.

 

 

 

zig_zag-4.jpg

FIREMNÍ TEXTIL NEJSOU JEN KOŠILE

Přečetli jste si, jak u nás vznikají košile na míru. Umíme toho ale mnohem víc. Vaše zaměstnance dokážeme obléct od hlavy až k patě, na léto i na zimu. Podívejte se, co vše pro Vás umíme vyrobit ZDE. Firemní textil prostě nemusí být nuda.

Nechte se inspirovat

foto_kosile_na_miru-1
foto_kosile_na_miru-3
foto_kosile_na_miru-2
foto_kosile_na_miru-4
foto_kosile_na_miru-5
foto_kosile_na_miru-12
foto_kosile_na_miru-7
foto_kosile_na_miru-6
foto_kosile_na_miru-11
foto_kosile_na_miru-10
foto_kosile_na_miru-9
foto_kosile_na_miru-8
foto_kosile_na_miru-13

Chcete také textil šitý na míru přímo pro Vás?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek