Reklamka.cz

MT Restaurant s. r. o.

zig_zag-1.jpg

Grafické práce

Pravda – proslulé logo McDonald’s jsme sice nevymysleli, ale zato jej umíme profesionálně a kvalitně převést na jakýkoliv podklad. 

Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké podoby může mít jedno ikonické logo…

zig_zag-3.jpg

Branding McDrive i McDonald’s restaurací

Branding jsme v rámci spolupráce využili jak v interiéru, tak exteriéru. Jestliže máte rádi službu McDrive, kdy stačí jen přistavit vůz a vybrat si z široké nabídky pokrmů – obrandování značí, že jste na tom správném místě, kde vás rádi obslouží.

Pokud dáváte přednost posezení v restauraci, ani zde nemůže branding s ikonickým logem chybět.

zig_zag-2.jpg

Billboardy, CLV a navigační tabule

Pakliže chcete potenciální zákazníky zaujmout a prezentovat svou firmu na místech, kde si jich každý zaručeně všimne – není nic jednoduššího, než využít billboardů, CLV či navigačních tabulí.

Billboardy obecně patří k nejvíce využívaným venkovním médiím a jedná se o reklamní nosič, který poutá pozornost opravdu ve velkém formátu! V rámci spolupráce s MT Restaurant s. r. o. jsme využili konkrétně navigačních billboardů, které plní hned dvě funkce současně, a to:

a)     navigace zákazníka na místo určení

b)    budování brandu, rozšiřování povědomí o firmě, produktu i službě

„CLvéčka“ jsou skvělým komunikačním kanálem a je na nich super, že je můžete umístit v centrum města, na pěší zóně nebo třeba u hlavní dopravní tepny ve městě.

Navigační cedule jsou vlastně tak trochu billboardy, akorát v menším měřítku. Aby řidiči i kolemjdoucí našli McDonald’s bez jakýchkoliv problémů, navigační cedule je na místo určení vždy bezpečně a pohodlně navedou.

 

zig_zag-4.jpg

Polepy vozidel a bannery

Reklamní polepy vozidel jsou jednou z nejefektivnějších cest, jak dát o sobě vědět kdykoliv a kdekoliv. K realizaci polepu vám přitom postačí stávající automobil či flotila firemních vozidel a odvaha BÝT VIDĚT!

reference-mcdonalds-2
reference-mcdonalds
reference-mcdonalds-3
reference-mcdonalds-4

Dlouholetá spolupráce s jedním dodavatelem?

Kontaktujte našeho ředitele výroby

Josef Morkes

ředitel výroby a relizace

Josef Morkes