Reklamka.cz

QUADIENT

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Barth je pro nás “one stop-shop” neboli “holistickým” partnerem, protože dokáže pokrýt nejenom naše potřeby v oblasti offline reklamy 
na billboarech a busech, ale díky nim máme i zajištěné nápadité dárky pro naše zaměstnance.

Zuzana, HR Marketing specialist, Quadient

 

quadient-polep-mhd.jpg

POLEP MHD

Tento formát reklamní plochy, kterou nabízíme, využívá Quadient již několikátým rokem ke své brandové kampani. Pravidelně vždy po nějakém čase mění grafiku celopolepu, aby udržel zájem sledujících. Realizujeme kromě nájmu i kompletní produkci čítající grafické zpracování, tisk samolepících fólií a odbornou instalaci polepu na vozidlo.

quadient-venkovni-reklama-billboard.jpg

VENKOVNÍ REKLAMA

Společnost Quadient pro své náborové kampaně využívá většinu našich outdoorových reklamních formátů. Kombinuje billboardy, city-lighty a velkoformátové štítové plochy. To, že softwarový specialista, jakým Quadient jistě je, využívá ke své komunikaci i offlineovou reklamu, svědčí o skutečnosti, že je stále aktuální a účinná.

quadient-reklamni-predmety.jpg

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vaky na cestování, do fitnessu nebo do práce. Hlavně, aby udělali radost a byly ekologické. Takové bylo zadání klienta a tak jsme dodali vaky ve dvou barevných provedeních s potiskem v celkové počtu 200 kusů.

quadient-zakazkovy-textil.jpg

ZAKÁZKOVÝ TEXTIL

Oblékáme od hlavy až k patě.  Ponožky ve 2 vzorech, trička v 7 provedeních a to pro celý tým Quadientu. Různé barvy, velikosti a střihy. Prostě vše šité na míru pro našeho významného zákazníka.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO QUADIENT DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral