Sportovní oblečení nejen pro závody BARTH RUN

Vyrobit sportovní, funkční, ale hlavně originální tričko pro takové akce je tak trochu relax, není to povinný dress code, ale je to oblečení pro volný čas, které nese vzpomínku na danou událost, ale zároveň by mělo být natolik originální a trendy, aby se líbilo a mohlo se využívat i nadále. Prostě vyrobit tričko, které každý rád nosí i po akci a neodloží ho do skříně.

vytvoreni-navrhu-na-sportovni-tricka.jpg

VYTVOŘENÍ NÁVRHŮ

První startovní metou jsou naši kreativní grafici, kteří navrhnou, jak má tričko vypadat. Takže spousty návrhů, kde nesmí chybět loga, název akce, prostě tohle všechno skloubit dohromady.

navrhy-tricek-barth-run-2019
navrhy-tricek-barth-run-2018-A
navrhy-tricek-barth-run-2017
navrhy-tricek-barth-run-2018-B
realizace-sportovnich-tricek-barth-run.jpg

REALIZACE

Když máme vítěze této mety, vybraný vizuál trička, přichází druhá meta, realizace – najít vhodný materiál, a hlavně technologii potisku. Tak aby nedošlo k deformaci materiálu a aby tričko neztratilo svoji funkčnost. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti a víme jak na to. Trička se nejdříve nastříhají, potom projdou tzv. sublimací, kdy je barva napuštěna přímo do látky. Tím, že se sublimuje na jednotlivé nastříhané díly, je velký prostor pro kreativu, barevnost a originální design. Je to obrovská výhoda.

dres
quadient-sportovni-tricka
triko-barth-run-2019-realizace
triko-barth-run-2018-realizace
vysledek-realizace-primo-ze-zavodu.jpg

VÝSLEDEK

Náš závod měl jen dvě mety, které jsme určitě vyhráli, protože výsledek je vždy perfektní. Máme vysoké nároky a víme, naše trička poslouží nejen na daný závod, ale ještě mnoho dalších sportovních akci. Trička na závodech BARTH Run se vždy rozdávají pro všechny závodníky, je to takový symbol závodu pro každého, bez rozdílu, jak se umístí.

bunda-barth-racing-dakar-2020
barth-run-tricka-v-akci-2
barth-run-tricka-v-akci-1
barth-run-tricka-v-akci-3
medaile-barth-run-2018.jpg

SPORTOVNÍ UDÁLOSTI

Každá sportovní událost je spojená se spoustou dalšího oblečení a doplňků pro sport, ať už to jsou čepice, čelenky, ponožky, nákrčníky, láhve atd. atd. To vše umíme vyrobit ve stejném designu pro danou akci. Na každém závodu nesmí chybět ani medaile či poháry pro vítěze. Každý rok chceme, aby vše bylo neobyčejné.

PODÍVEJTE SE NA TO NEJLEPŠÍ Z BARTH DAY

Reklamka.cz
Reklamka.cz

PROHLÉDNĚTE SI, JAKÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ JSME JIŽ REALIZOVALI

Uvažujete o novém sportovním oblečení?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek