Originální vánoční dárky

Je tu říjen! Měsíc, kdy se léto opravdu rozloučilo a nastává období, kdy je nejvyšší čas řešit vánoční dárky pro své zaměstnance a obchodní partnery. Tedy v případě, že hledáte něco netradičního, že hledáte dárek, který není nuda.

V tomto článku vám přinášíme pár netradičních tipů na opravdu originální vánoční dárky. Všechny se dají opatřit logem nebo barvami vaši společnosti. Tak, aby při pohledu na něj bylo jasné, „odkud vítr fouká“.

Ukažte vašim zaměstnancům nebo partnerům, že vám na jejich zdraví záleží. Je potřeba se o něj starat hezky zevnitř i zvenku. Tak co je potěšit třeba medem nebo kosmetickou sadou, samozřejmě opatřenou vaším logem.

Obdarujte každého podle jeho gusta. Víte, zda Vaši zákazníci pravidelně sportují, chytají ryby nebo raději tráví večery se sklenkou něčeho dobrého? Vhodně zvoleným boxem určitě nešlápnete vedle.

vanocni-darky-klasika.jpg

KLASIKA

Určitě nikoho neurazíte dárky, které jsou takovou českou klasikou. Je však nutné dodržet několik pravidel, aby váš dárek slavil „úspěch“.

  1. V případě, že darujete potraviny, dbejte na jejich čerstvost a kvalitu. Určitě uspějete se sušenou šunkou, kvalitním salámem, výborným sýrem nebo dárkovým košem s obsahem všeho.
  2. Pokud se rozhodnete obdarovat vaše kolegy či partnery čokoládou, zvolte „kvalitu“. Čokolády s vysokým obsahem kakaa určitě nikoho neurazí.
  3. V případě, že zvolíte alkohol, tak dobrý. Nejlépe ochutnaný.
originalni-obuv.jpg

ORIGINÁLNÍ OBUV S VLASTNÍM DESIGNEM PRO NÁROČNÉ

Ukázka toho, že firemní dárek nemusí být nudný. Může vyvolávat spoustu emocí od úžasu přes smích a překvapení až k radosti. Jaké by to bylo, kdyby Vaši partneři obouvali „Vaše“ boty?

VYPĚSTUJ SI SÁM

DIY nebo Do It Yourself aneb udělej si sám. Velmi oblíbená zkratka, která na nás vykukuje v každém druhém článku. Co nadělit vašim partnerům vánoční stromeček, ze kterého budou mít ještě větší radost než z kupovaného?

ZVÍŘÁTKO?

Ideální dárek pro milovníky zvířat, kteří však nemají čas na ta živá, je medúzárium. Jedná se o akvárium plné medúz. Vypadají a pohybují se jako živé s tím rozdílem, že není potřeba se o ně starat.

Chcete s námi realizovat podobné vánoční dárky?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň