Reklamka.cz

FERMAT Machine Tool, s.r.o.

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Na základě vynikající spolupráce si dovoluji vystavit tento referenční dopis pro společnost BARTH Reklamka a.s. 
V loňském roce jsme, jako společnost FERMAT Machine Tool s.r.o., realizovali stavbu našeho nového firemního areálu sestávajícího ze třech objektů v celkovém rozsahu investice 88 mil. Kč. Jako dodavatele veškeré grafiky, tedy osvětleného LED loga, označení logy výrobní haly, směrovou tabuli i označení interiérových prostor jsme si i na základě doporučení vybrali společnost BARTH Reklamka. 
Celý projekt byl realizován v dohodnutém termínu a perfektní kvalitě i díky osobnímu nasazení paní Mojžíšové, jako "styčné osoby" za dodavatele. Při stavně se, jak je tomu obvyklé, vyskytla řada komplikací s vlivem na výsledné povrchy značných materiálů a na termín dokončení, nicméně perfektní spoluprací s naším dodavatelem jsme celý projekt dokončili ke spokojenosti obou stran. 
Rád bych vyzdvihl zejména přístup paní Mojžíšové a jako doporučení jistě může sloužit i fakt, že naše vzájemná spolupráce nadále pokračuje k oboustranné spokojenosti. 
Společnost BARTH Reklamka a.s. s jejich zkušenostmi a znalostmi mohu jen a jen doporučit. V případě potřeby více informací jsme Vám k dispozici na tel. čísle 777 339 610.

Ing. Michal Bureš, MBA
jednatel společnosti FERMAT Machine Tool s.r.o.

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

fermat-napis-na-budove-ve-dne.jpg

SVĚTELNÉ LOGO

Vyrobili jsme venkovní světelné logo na míru, přesně podle představ klienta. Instalace byla náročná a musela být přesná na milimetry, aby vše korespondovalo s designem nového areálu. Nakonec jsme světelné logo rozsvítili ke spokojenosti majitele společnosti a dílo předali.

fermat-napis-na-budove-vecer.jpg

NOČNÍ POHLED

Rozsvícené logo vypadá úchvatně v kompozici s celou budovou. 

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO FERMAT DĚLÁME

fermat-cedulka-evropske-unie
fermat-napis-ve-dne
fermat-napis-vecer

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek