Reklamka.cz

JV Working s. r. o.

zig_zag-1.jpg

Prvotní kontakt

Naše spolupráce se společností JV Working s. r. o. započala v roce 2019, kdy jsme byli osloveni na základě osobního doporučení, a to za účelem vytvoření nového loga.

Po první schůzce bylo zadání na tvorbu loga jasné a díky získaným informacím a osobnímu setkání jsme se mohli pustit rovnou do práce. Vytvořili jsme několik návrhů, z nichž jeden padl klientovi do oka takřka ihned, což je vždycky ta nejlepší možná zpětná vazba.

V průběhu tvorby a realizace zakázky jsme se věnovali základnímu logu, kdy součástí bylo také vychytání barevnosti loga, ochranná zóna loga a varianta černobílá i negativní.

zig_zag-2.jpg

Tvorba webových stránek

Poté, co jsme vytvořili zákazníkovi logo tzv. na míru, pustili jsme se do tvorby webových stránek. Našim úkolem bylo zhotovit jednoduchý a přehledný web s nabízenými službami a dostupným strojním vybavením, která společnost JV Working s. r. o. nabízí.

Co se webů týče, v případě zájmu vám sestavíme web od A do Z. Pokud již vlastní web máte a zvažujete jeho redesign – i s tím vám rádi pomůžeme. Ve světě online marketingu si poradíme s každou výzvou!

zig_zag-3.jpg

Venkovní označení provozovny

V rámci spolupráce jsme (nejen) pro zákazníky jedoucí do společnosti JV Working s. r. o. zhotovili a následně instalovali u vstupní haly ceduli s novým logem, která plní hned několik funkcí současně (informační, orientační, kontaktní, designovou). Noví zákazníci, obchodní partneři a zkrátka všichni návštěvníci si tak mohou být jisti, že jsou na tom správném místě.

reference-jvworking-1
reference-jvworking-2
reference-jvworking-3
reference-jvworking-4

Potřebujete pomoct v začátcích?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner