NABÍDKA
antibakteriálních gelů a roušek

chceme-vam-pomoci.jpg

VÁŽÍME SI VÁS A CHCEME VÁM POMOCI

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vám popřáli v této nelehké době hodně zdraví a věřte, že společně to zvládneme a COVID-19 porazíme.
Naše skupina BARTH se s příchodem COVID-19 potýkala s nedostatkem ochranných roušek a antibakteriálních gelů pro naše zaměstnance, kterých si velmi vážíme a jsou pro nás velkou rodinou BARTH. Bylo nám líto, že jim nemůžeme zajistit ochranné roušky a antibakteriální gely kvůli jejich nedostupnosti. Hledali jsme velmi usilovně dodavatele na českém trhu, abychom pro ně dané prostředky získali. A to se nám podařilo v takové míře, že můžeme tyto výrobky nabídnout i Vám, a to ve velmi krátkém termínu dodání.

antibakterialni-gely.jpg

ANTIBAKTERIÁLNÍ GELY 125ML S ANTIBAKTERIÁLNÍ PŘÍSADOU

Námi nabízený antibakteriální gel s obsahem 65% alkoholu působí již jako antivirotikum a je tedy ideální nepřítel koronaviru. Gel je samozřejmě certifikovaný a velmi účinný. Gel můžeme dodat ve standardním balení, nebo ho na přání umíme opatřit vaší etiketou.

CENA 49 Kč bez DPH / 100ml 
(možnost množst. slev | min. odběr: 50 ks)

ochranne-rousky.jpg

OCHRANNÉ ROUŠKY Z MIKROVLÁKNA ČI Z BAVLNY

Ochranné roušky můžeme dodat z bavlny, a to bez potisku či s potiskem jednou barvou. Další a více používanou variantou je dodání roušky z mikrovlákna (microfiber), kterou můžeme díky sublimaci opatřit plnobarevným vzorem. Velikost roušky je 13x22cm a pro uchycení slouží 2 pruženky podélně po obvodu hlavy.

CENA OD 68 Kč bez DPH / ks 
(min. odběr: 10 ks | baleno v sáčku)

Chcete si objednat antib. gely nebo roušky?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň