Reklamka.cz

P2J Technology s. r. o. – od návrhu až po samotnou výrobu.

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Reference z veletrhu AMPER 2022
Zasíláme pár fotografií z veletrhu AMPER 2022. Děkujeme za košile, v těchto modrých jsme krásně zářili 😊.

 Reference na FB:
Už nás nepřehlédnete. Za design a polep děkujeme pardubickým profíkům BARTH Reklamka.

 Naďa Englichová, marketing

zig_zag-1.jpg

Návrh polepu firemního vozidla

Na počátku naší společné cesty byla představa polepu ze strany klienta poměrně jasná, nicméně je třeba přiznat, že působila tak trochu všedně. Jelikož je však zákazníkovo přání pro nás vždy bernou mincí, náš grafik Adam postupoval dle zadání klienta a připravil návrh přesně podle jeho požadavků.

Jenže, možná to sami znáte – dokud máme pocit, že nemáme možnost volby, mnohdy držíme své představy poměrně při zemi…

zig_zag-2.jpg

A tak náš grafik Adam vymyslel a zpracoval ještě druhý návrh, kde popustil uzdu svojí fantazie a graficky si s návrhem pohrál na základě navnímání klienta a oboru, ve kterém se klient pohybuje. Vše skvěle zakomponoval, „hezky to do sebe zapadlo“ a když si zákazník oba návrhy prohlédl a najednou měl možnost srovnání – co myslíte, která varianta nakonec zvítězila?

Výroba, instalace a polep

Jakmile bylo vybráno, následovala výroba samotného polepu tzv. „in house“ aneb na našich tiskových strojích. Poté přišla na řadu samotná instalace, kdy naši zkušení technici aplikovali fólii tak, aby byl výsledný efekt prostě perfektní a bez jediné chybičky.

zig_zag-3.jpg

Dodávka jako billboard na čtyřech kolech?

U této zakázky jsme se s klientem dohodli, že dodávku využijeme tak trochu jako billboard na čtyřech kolech, který bude posádku doprovázet na cestách, ať se vydá kamkoliv. Není nad to skloubit praktickou stránku věci spolu se sebeprezentací, co myslíte?

Z bílé dodávky, kterých potkáte na ulici nespočet, jsme tak vytvořili dodávku, za kterou se otočí každý!

 

zig_zag-4.jpg

Veletrh AMPER 2022

V letošním roce se firma P2J Technology s. r. o. rozhodla zúčastnit veletrhu AMPER a v rámci příprav nás oslovila, zda bychom jim pomohli s vytvořením toho správného dress codu.

Jelikož spektrum služeb naší reklamní agentury je opravdu široké, s návrhem i zajištěním slušivých košil jsme rádi pomohli. Cílem bylo vytvořit produkt, ve kterém se všichni účastníci budou cítit příjemně a zároveň budou reprezentovat svůj segment podnikání. Díky vzájemné spolupráci tak vznikly unikátní dámské a pánské košile s logem firmy, které jsou nadčasové a rozhodně nejsou záležitostí jedné sezóny.

reference-p2j-2
reference-p2j-3
reference-p2j
reference-p2j-4
reference-p2j-7
reference-p2j-8
reference-p2j-5
reference-p2j-6

Od návrhu až po samotnou výrobu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek