Reklamka.cz

VCES a. s. – náš dlouholetý klient

Naše spolupráce s firmou VCES a. s. trvá již více než deset let a je jedním z krásných příkladů toho, jak provázaně BARTH Group a. s. funguje. Tento projekt je důkazem, že jsme schopni zajistit klientům kompletní servis a široké spektrum služeb na jednom místě. Svým zákazníkům šetříme čas, peníze i energii a nabízíme jim profesionální zázemí pro jejich různorodé projekty i cílevědomé vize.

zig_zag-1.jpg

Tentokrát přes Autocentrum k Reklamce

Při realizaci zakázky pro firmu VCES a. s. začalo vše nejprve u našich kolegů v Autocentru BARTH, kde pro klienta zařídili dodávku firemních vozidel dle jeho požadavků. Konkrétně v tomto případě se jednalo o zprostředkování flotily vozů formou operativního leasingu.

Posléze do projektu vstoupilo naše grafické studio, které vytvořilo grafické návrhy – opět na míru zákazníkovi a jeho individuálním potřebám. Po schválení grafických návrhů a zaměření vozidel jsme se tedy pustili do tisku „in house“.

zig_zag-2.jpg

Instalace reklamních polepů

Když už jsme měli k dispozici vozidla, grafický návrh a vyrobené polepy na 14 různých druhů vozidel, mohli jsme začít se samotnou aplikací polepů v rámci celé flotily vozů, která se neustále rozrůstá stejným tempem jako počet zaměstnanců firmy.

Ostatně – právě pro zaměstnance VCES a. s. jsou automobily nejen dopravním prostředkem a nosičem outdoorové reklamy, ale také oporou, na kterou se mohou na svých cestách za zákazníky vždycky spolehnout.

V rámci této zakázky vždy zajišťujeme také deinstalaci původních polepů – klient se tak nemusí starat vůbec o nic!

zig_zag-4.jpg

Služby s přesností na milimetr

Každá samolepka měla svoje přesné umístění dle zpracovaného technického listu pro jednotlivý vůz – detaily jsme tentokrát ladili přímo na místě. Nejprve jsme si na jednotlivých typech vozidel vytvořili „šablonu“, vše zdokumentovali a teprve potom se mohlo lepit dále.

Netradiční u spolupráce bylo také vzorování samolepek, kde jsme ladili přesný odstín oranžové barvy ke spokojenosti klienta – zkrátka a dobře, aby vše bylo dotaženo do posledního detailu.

zig_zag-3.jpg

VW ID3 aneb souhra komfortu s ohledem na životní prostředí

V rámci naší spolupráce jsme pro zákazníka navrhli, vyrobili a zrealizovali také polepy na elektromobily VW ID3, kdy motiv polepů „jezdím ekologicky“ odpovídá aktuálnímu směru a nastavení společnosti.

Pokud jde o čísla – v letošním roce se naše spolupráce s firmou VCES a. s. rozšířila o dalších přibližně 200 kusů polepených vozidel. V rámci dlouholeté kooperace pak pod našima rukama prošly již stovky firemních automobilů skupiny VCES a. s., za což jsme rádi, protože když se k nám klienti vracejí, je to pro nás vždycky ta nejlepší možná zpětná vazba.

Díky spolupráci s Autocentrem BARTH šetříme nejen čas zákazníka, ale také nervy, protože u nás je celá zakázka realizována plynule a bez jakýchkoliv problémů. Klient si vždy vymění původní vozidlo za nově polepené, a to během několika málo minut.

Postaráme se opravdu o VŠE – jsme totiž součástí BARTH Group a. s.

reference-vces-2
reference-vces-3
reference-vces-4
reference-vces-5
reference-vces-6
reference-vces-7
reference-vces-8
reference-vces-9
reference-vces-10
reference-vces-11
reference-vces-12
reference-vces

Jsme silný partner pro dlouhodobou spolupráci

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner